W związku z realizacją w naszej szkole projektu „Europejska mobilność drogą do sukcesu zawodowego” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli przedmiotów zawodowych branży mechanicznej i samochodowej do udziału w projekcie.

Pierwszym zaplanowanym działaniem w ramach projektu jest: Szkolenie kadry z branż mechanicznej i samochodowej (4 uczestników) – Niemcy, styczeń/luty 2019.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Rekrutacji i zgłoszenie chęci udziału w projekcie do koordynatorki Anny Kasprzak poprzez złożenie wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego (do pobrania również u p. Anny Kasprzak) do 31 października 2018 r.

pobierz Regulamin Rekrutacji