18 maja 2018r. w ZS nr 3 w Kłobucku odbyła się Regionalna Inauguracja Dnia Olimpijczyka, zorganizowana przez Regionalna Radę PKOL w Częstochowie, Starostwo Powiatowe w Kłobucku oraz ZS nr 3 w Kłobucku.

W trakcie spotkania wręczono „pierwsze kółka olimpijskie” wyróżniającym się młodym sportowcom – wśród 12 laureatów znaleźli się dwaj absolwenci naszej szkoły.

Gala była okazją do podsumowania osiągnięć sportowych za rok 2017. Nagrodzono wyróżniających się w powiecie sportowców a okolicznościowe statuetki otrzymali trenerzy i działacze sportowi.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły, Maciej Frydrych reprezentował uczniów a mgr Anita Ziomko-Nowak, mgr Grzegorz Garbaciak i mgr Michał Kalke - grono pedagogiczne.

Nasza szkoła otrzymała List Gratulacyjny za osiągnięcia sportowe i promocję powiatu kłobuckiego.

Życzymy dalszych sukcesów.