Głównej imprezie towarzyszyć będą pokazy Husaria MMA KLUB oraz KSW MIX-TEAM. Podczas zawodów będzie również możliwość sprawdzenia swoich sił w Armwrestlingu. Zapisy u p. Michała Kalke i p. Grzegorza Garbaciaka. Zgody na uczestnictwo w zawodach do odebrania u nauczycieli wychowania fizycznego.

Zawody w Grapplingu już 23 lutego 2018 r. w naszej szkole podczas Dnia Otwartego ZS Nr 1 w Kłobucku. Puchary Komendanta Policji w Kłobucku trafią dla najlepszego grapplera i grapplerki w następujących kategoriach:

• Puchar Komendanta Policji dla najlepszej Grapplerki w Mistrzostwach Szkoły w Grapplingu ZS Nr 1 w Kłobucku - kat. uczennice OPEN,
  • Puchar Komendanta Policji dla najlepszej Grapplerki w Mistrzostwach Szkoły w Grapplingu ZS Nr 1 w Kłobucku - kat. absolwentki OPEN,
  • Puchar Komendanta Policji dla najlepszego Grapplera w Mistrzostwach Szkoły w Grapplingu ZS Nr 1 w Kłobucku - kat. uczniowie do 75 kg,
  • Puchar Komendanta Policji dla najlepszego Grapplera w Mistrzostwach Szkoły w Grapplingu ZS Nr 1 w Kłobucku - kat. uczniowie pow. 75 kg,
  • Puchar Komendanta Policji dla najlepszego Grapplera w Mistrzostwach Szkoły w Grapplingu ZS Nr 1 w Kłobucku - kat. absolwenci OPEN.