ZOSTAŃ UCZNIEM
ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W KŁOBUCKU

Do 18 czerwca 2018 r. trwa elektroniczny nabór do szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie zapraszamy do zostania uczniem Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku (logowanie na stronie: slaskie.edu.com.pl).

Biblioteka szkolna

Nauczyciele bibliotekarze: mgr Beata Pluta, mgr Agnieszka Detka, mgr Małgorzata Rokosa

Biblioteka szkolna jest pracownią interdyscyplinarną, ośrodkiem informacji dla uczniów, nauczycieli i rodziców, ośrodkiem edukacji czytelniczej i informacyjnej oraz jednym z ogniw ogólnokrajowej sieci bibliotecznej. Służy realizacji programu nauczania i wychowania oraz przygotowuje uczniów do korzystania z innych bibliotek i ośrodków informacji.

Pracownia dysponuje bogatym księgozbiorem podręcznym, lekturami szkolnymi, literaturą popularnonaukową, czasopismami i prasą codzienną. Uczniowie mogą swobodnie korzystać z czytelni multimedialnej, będącej częścią integralną biblioteki.

Biblioteka szkolna czynna  jest we wszystkie dni nauki szkolnej, od godz. 8.00. do 17.00.

Jesteśmy na FB

Pracownia CNC Kłobuck Zagórze