baner 1920

Biblioteka szkolna

Nauczyciele bibliotekarze: mgr Beata Pluta, mgr Agnieszka Detka, mgr Małgorzata Rokosa

Biblioteka szkolna jest pracownią interdyscyplinarną, ośrodkiem informacji dla uczniów, nauczycieli i rodziców, ośrodkiem edukacji czytelniczej i informacyjnej oraz jednym z ogniw ogólnokrajowej sieci bibliotecznej. Służy realizacji programu nauczania i wychowania oraz przygotowuje uczniów do korzystania z innych bibliotek i ośrodków informacji.

Pracownia dysponuje bogatym księgozbiorem podręcznym, lekturami szkolnymi, literaturą popularnonaukową, czasopismami i prasą codzienną. Uczniowie mogą swobodnie korzystać z czytelni multimedialnej, będącej częścią integralną biblioteki.

Biblioteka szkolna czynna  jest we wszystkie dni nauki szkolnej, od godz. 8.00. do 17.00.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8:00 - 16:00
sob. - 8:00 - 14:00
Telefon:

jbr

Informacja

Witryna naszej Szkoły jest w trakcie dużych zmian. Wreszcie będzie można bez problemów przeglądać stronę na komórkach i tabletach.