Panu Michałowi katorżniczy bieg niestraszny...
min8. sierpnia w morderczym upale najwięksi twardziele spotkali się na starcie XI Biegu Katorżnika w Lublińcu. Biegli po wodzie, taplali się w błocie pokonując różnego rodzaju przeszkody oraz własne słabości by nie odpuścić i dotrzeć do mety.
Nasz nauczyciel, wychowania fizycznego p. Michał Kalke reprezentujący Drużynę Komendy Powiatowej w Kłobucku, już po raz drugi wziął udział w tych nietypowych zawodach i dotarł do mety. „Za rok obiecuję oprócz uczestnictwa, powalczyć również o miejsce w pierwszej dziesiątce:)" - tutaj cytujemy naszego uczestnika.
Pan Michał składa podziękowania osobom bez których udział w tych zawodach byłby niemożliwy: aspirantowi p. Mariuszowi Gawlikowi, nadkomisarzowi p. Mariuszowi Palaczowi z KPP w Kłobucku, Dyrektorowi OSiR Kłobuck p. Jackowi Krakowianowi, Instruktorowi Fitness Klub "COLOSEUM" p. Sebastianowi Biernackiemu, koordynatorowi OSiR Kłobuck p. Piotrowi Zander, Ratownikom WOPR p. Oskarowi Chlebowskiemu i p. Michałowi Misiakowi i wielu innym osobom.
Serdecznie gratulujemy p. Michałowi oraz wszystkim uczestnikom udziału w biegu. Pragniemy dodać, iż w zawodach brały udział również kobiety.

Do wiadomości podał p. M. Kalke