Zawody w Opatowie
min_1min_2Mamy dobrą wiadomość dla fanów sportów siłowych. Do organizatorów zawodów w siłowaniu na rękę oprócz naszej szkoły dołączyło Gimnazjum w Opatowie.
Naszą szkołę podczas wspomnianych zawodów reprezentowały również dziewczyny i zajęły wszystkie trzy miejsca na podium: Karlina Król - I miejsce, Patrycja Piekarska - II miejsce, Dominika Gancarek - III miejsce. Na III miejscu ukończył zawody nasz obecny Mistrz Szkoły kategorii ciężkiej Paweł Kasprzak, ulegając jedynie Pawłowi Wręczyckiemu, który zajął I miejsce w kat. OPEN. W zawodach wzięli również uczniowie innych szkół gimnazjalnych oraz szkoły ponadgimnazjalne z Krzepic i ZS Nr2 z Kłobucka. Społecznie wszystkie pojedynki sędziowali również nasi absolwenci: Paweł Wręczycki i Sławomir Sieczka.
Gorąco zapraszamy inne szkoły z powiatu do organizacji takiego typu imprez sportowych.

Do wiadomości podał mgr Michał Kalke