logo SZ NR 1 w Kłobucku
Sukcesy naszych absolwentów
1_min2_min22. lutego 2014r. w Otwartych Mistrzostwach „TESTOSTERON ARMWRESTLING CUP” -  Paweł Wręczycki w kategorii Amator Open zajął 2 miejsce - przegrał z Ukraińcem (135kg). W kategorii do 95kg zawodowców  zajął 4 miejsce i był tuż za Przemkiem Kilan, który w kategorii do 95 kilogramów zajął 3 miejsce. A na 1 miejscu podium, wielokrotny medalista mistrzostw Polski-Molenda Marcin. Kolejny nasz absolwent, Jarosław Kilan,  uczestniczył w zawodach STREET SPORTS ARMWRESTLING  w okolicach Warszawy (Błonie) i tam zajął 2 miejsce na lewą  i prawą rękę w kategorii do 65 kg.  Przed nim na podium był Dominik Gliński -  reprezentant polski Mistrzostw Świat i Europy .
Wszyscy nasi absolwenci należą do Klubu KS WILK DĄBROWA ZIELONA. Cieszymy się razem z nimi i życzymy dalszych sukcesów.