Finał Mistrzostw Szkoły w Koszykówce Chłopców
minFinałowy Turniej, w którym rywalizowały trzy zespoły wyłonione wcześniej z Turniejów Eliminacyjnych,rozegrano w systemie „każdy z każdym", czas gry 2x12 minut. Mistrzem Szkoły została reprezentacja klasy IVTB.
Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży, o czym może świadczyć fakt, że do zawodów zgłosiło się aż 10 drużyn, a w zawodach wystąpiło ponad 60 uczniów.

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:
IVTB – IIITEL          20:18 (6:4)
IVTB – III LO E1      44:8 (22:4)

IIITE/TL – IIILO E1       48:8 (24:2)
Klasyfikacja końcowa:
IVTB – Wręczycki Robert, Konieczny Tomasz, Leszczyński Marcin, Wróbel Dawid, Szewczyk Bartosz, Pawłowski Szymon;
IIITEL – Wośtak Sebastian, Błaszczyk Krzysztof, Gierzkiewicz Mateusz, Wojnowski Marcin, Grzyb Damian, Konieczny Przemysław;

IIILOE1 – Janas Mateusz, Robak Mateusz, Kurzacz Michał, Kopica Grzegorz, Matyja Mateusz.

Organizatorami i sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Mariusz Nicia i p. Michał Szczypior.

D:o wiadomości podał mgr Mariusz Nicia