logo SZ NR 1 w Kłobucku
Ania, Karina i Paweł na podium
minAnna Ociepka zwyciężyła a Karina Kuberska wywalczyła 3 miejsce w VIII edycji Kesmet Grand Prix Krzepic w tenisie stołowym w kat. juniorek. Ubiegłoroczny zwycięzca juniorów Paweł Żelazny tym razem zajął 2 miejsce.
Nagrody: zestaw do badmintona, pokrowce, bidony i szklane statuetki w kształcie rakietek wręczali naszym uczniom z-ca burmistrza Krzepic Mirosław Łukasik i prezes UKS Tygrysy Wiesław Drab.
Grand Prix to największa, cykliczna impreza regionu częstochowskiego, składa się z 3 turniejów eliminacyjnych, w których pingpongiści zbierają punkty do klasyfikacji generalnej a w każdym z turniejów startuje średnio po 150 zawodników w 10 kat. wiekowych. Rankingi i klasyfikacje na www.wklobucku.pl
Grzegorz Garbaciak
Uwaga, na witrynie http://www.wklobucku.pl możecie od pewnego czasu znaleźć szereg interesujących relacji z wydarzeń w naszej szkole. I to nie tylko sportowych. Polecamy.