min6 grudnia na sali gimnastyczej w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Klas Drugich w piłce siatkowej dziewcząt.
Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny: II KMG + II TŻ, II LO ACBD, II LO E1+E2, II TF+ TL. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym“ do dwóch wygranych setów do 25 punktów, tie break do 15. Po zaciętej i emocjonującej walce zespoły wywalczyły miejsca:
- I miejsce – II LO E1+E2,
- II miejsce – II TF+TL,
- III miejsce ex aequo – II LO ACBD, II KMG+TŻ.

Drużyny otrzymały dyplomy oraz małe słodycze od Mikołaja.Turniej przygotowały, sędziowały oraz czuwały nad sprawnym przebiegiem: p. Dorota Szymczyńska i p. Alicja Borowczyk-Szymanek. Najbliższe zawody siatkarskie odbędą się we wtorek 13 grudnia w Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku. Reprezentacja szkoły dziewcząt będzie walczyła w Powiatowych Mistrzostwach szkół ponadgimnazjalnych.
Dziewczęta trzymamy za Was kciuki....
Alicja Borowczyk-Szymanek