ZS nr 1 Powiatowym Mistrzem w Armwrestlingu LZS Kłobuck
min1min223 września 2011 roku na hali OSiR w Kłobucku, odbyły się pierwsze powiatowe zawody w siłowaniu na rękę. Nauczyciele wychowania fizycznego  Michał Kalke oraz Grzegorz Garbaciak, którzy już cyklicznie organizują zawody w Zespole Szkół nr 1 w Kłobucku, postanowili  sprawdzić  swoich zawodników w powiecie. Do rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych przystąpiły ZS nr 2 oraz ZS nr 3. Cieszy nie tylko fakt zwycięstwa naszej szkoły, ale również to, że zawody spotkały się z tak wielkim zainteresowaniem ze strony zawodników.

Zawody rozpoczął dynamiczny pokaz Klubu Mix Team z Wręczycy Wielkiej. Konrad Matuszczyk – absolwent ZS nr 1 w Kłobucku wystawił swoich najlepszych zawodników i zawodniczki; cały pokaz spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem i jeszcze większymi brawami za pokaz ze strony publiczności. Podczas pokazu odbyło się ważenie zawodników. Następnie odbyły się zawody, które sędziował Michał Kalke, z pomocą Pawła Wręczyckiego i Jarosława Kilana. Mimo wielu siłujących się z innych szkół, nasi zawodnicy zajęli wszystkie trzy pierwsze miejsca w kategorii poniżej 75 kg, powyżej 75 kg i w kategorii OPEN. Najsilniejszym w kategorii do 75 kg okazał się Szymon Noga z klasy II LOE1, a w kategorii powyżej 75 kg Paweł Wręczycki z klasy III TB. Na wyróżnienie zasługują Gimnazjaliści z Opatowa i Lipia, których również zaprosiliśmy do zmagań na stole do Armwrestlingu. Dzięki Przewodniczącemu Powiatowego Zrzeszeniu LZS Kłobuck Grzegorzowi Garbaciakowi, za medale oraz słodki poczęstunek. Dekoracji dokonali wicestarosta Henryk Kiepura, kom. PSP Zbigniew Desperak oraz z-ca kom. Robert Ladra. A my już zapraszamy na zmagania Armwrestlerów w naszej szkole ZS Nr 1 w Kłobucku już w Mikołajki pod patronatem Burmistrza Kłobucka Krzysztofa Nowaka! Dziękujemy sekretarzom zawodów w składzie: Grzegorz Garbaciak, Witold Morawski, Angela Gancarek za sprawne i uczciwie przeprowadzone losowanie i ustawienie zawodników podczas walk. Oto wszyscy zawodnicy, którzy wzięli udział w zawodach:
ZS Nr 3 w Kłobucku:  Artur Cykowski, Sławomir Wnuczek, Michał Adamik
ZS Nr 2 w Kłobucku: Maciej Szymocha, Przemysław Drzazga, Dawid Leśnikowski, Mateusz Sitkiewicz, Patryk Śledziona, Dominik Krawczyk
Gimnazjum Opatów: Robert Kozak, Michał Kotowicz, Adrian Kasprzak, Kamil Kasprzak
Gimnazjum Lipie: Dawid Meroń
ZS Nr 1 w Kłobucku: Paweł Szulc, Paweł Wręczycki, Paweł Niezgoda, Stefan Strzelczyk, Paweł Mandat, Mateusz Robak, Jarek Kilan, Norbert Konc, Sławomir Sieczka, Szymon Noga, Przemysław Gałkiewicz
Kategoria poniżej 75 kg:

1. Noga Szymon ZS Nr 1