Dzisiaj w spływie kajakowym wzięli udział chłopcy z klasy II TMa. Bardzo sprawnie poradzili sobie z przeszkodami, jakie napotkali na wodzie. Integrowali się w dwuosobowych składach kajakowych.

Zdrowi i uśmiechnięci dotarli do mety spływu, gdzie oczywiście tradycyjnie rozpalili ognisko i usmażyli pyszne kiełbaski. W związku z awarią techniczną przyczepy organizatorzy zmuszeni zostali do odwołania 3 ostatnich spływów. Zapraszamy wszystkich chętnych do kontunuowania kajakowej przygody w przyszłym roku szkolnym, a tych uczniów którzy jeszcze wahają się czy warto wsiąść do kajaka, do obejrzenia relacji filmowych z naszych wypraw i nabrania odwagi... Pełni nadziei będziemy czekać na gruntowny remont przyczepy do przewozu kajaków, bez której nasze spływy nie mogłyby się odbywać. Do zobaczenia we wrześniu...