W dniu 14 listopada 2019 roku na sali sportowej Zespołu Szkół w Krzepicach odbyły się Powiatowe Mistrzostwa szkół średnich w Koszykówce dziewcząt. Nasza drużyna przystąpiła do zawodów jako obrońca tytułu Mistrza Powiatu z przedniego roku.

Mistrzostwa były rozgrywane systemem gry "każdy z każdym". Do sportowej rywalizacji przystąpiły 4 szkoły z naszego powiatu, łącznie rozegrano 6 meczy. Na zakończenie mistrzostw okazało się, że z taką samą liczbą punktów zakończyła sportowe zmagania drużyna Zespołu Szkół Nr 1 im. J. Kilińskiego w Kłobucku oraz Zespól Szkół im. W. Broniewskiego w Krzepicach. O pierwszym miejscu zadecydował bezpośredni pojedynek w pierwszym meczu w którym nasze dziewczęta uległy drużynie z Krzepic ostatecznie zajmując 2 miejsce. Wszystkie zawodniczki do każdego spotkania podchodziły z pełną determinacją, zaangażowaniem i wolą walki. Jedna z dziewcząt z naszego zespołu podczas zawodów nabawiła się urazu oka, lecz na szczęście wszystko dobrze się zakończyło. W szczególności serdecznie chcielibyśmy podziękować uczennicom z klasy IV TŻ za godne reprezentowanie szkoły na zawodach z piłki koszykowej, ponieważ był ich to ostatni występ w barwach naszej szkoły.
Skład drużyny: Katarzyna Smolarz IV TŻ, Julia Paurowicz IV TŻ, Julia Kozłowska IV TŻ, Paulina Dwornik IV TŻ, Emilia Wysocka IV TŻ, Weronika Gradzik IV TŻ, Karolina Konc III TF, Karolina Woźniak II LO, Sonia Krupińska II LO, Ola Pietrzyca II TŻ, Wioletta Konieczna II TŻ, Julia Koszczyk II TŻ.
Trenerzy: Mariusz Nicia, Michał Szczypior

Wyniki spotkań: