W dniu 14.12.2017 roku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej Chłopców, które rozegrane zostały w hali sportowej OSiR w Kłobucku. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny: ZS Nr 1 w Kłobucku, ZS Nr 2 w Kłobucku, ZS Nr 3 w Kłobucku oraz ZS w Krzepicach.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Damian Bernaś, Konrad Białek, Michał Chaliński, Dariusz Dabioch, Paweł Figiel, Szymon Głąb, Jakub Hofman, Mateusz Kamiński, Bartosz Luto, Damian Turek, Dominik Wilk.
Opiekunami na zawodach byli nauczyciele: Michał Szczypior i Mariusz Nicia.

Wyniki turnieju:

ZS Nr 1 : ZS Krzepice – 0:2
ZS Nr 1 : ZS nr 2 – 2:0
ZS Nr 1 : ZS nr 3 – 2:0
ZS Nr 3 : ZS nr 2 – 2:0
ZS Krzepice : ZS Nr 3 - 2:0
ZS Krzepice : ZS Nr 2 - 2 :0

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1 Miejsce – ZS Krzepice
2 Miejsce – ZS Nr 1 w Kłobucku
3 Miejsce – ZS Nr 3 w Kłobucku
4 Miejsce – ZS Nr 2 w Kłobucku