Od 25 marca do 10 kwietnia br. przedłużono okres kwarantanny w oświacie.
Rozporządzenie MEN z dnia 20.03.2020 obliguje wszystkich do realizacji zajęć w tym czasie
w formie zdalnej przy użyciu dostępnych narzędzi.

Czytaj więcej --> http://zsnr1-klobuck.edu.pl/65-aktualnosci/1738-od-25-marca-do-10-kwietnia-br-przedluzono-okres-kwarantanny-w-oswiacie

Technik mechanik z profilem CNC

Technik mechanik 311504 z profilem CNCzawód daje szerokie kwalifikacje z zakresu obróbki z wykorzystaniem maszyn sterowanych numerycznie.

Bardzo dobra baza dydaktyczna, specjalistyczne oprogramowanie i nowoczesne technologie wsparte zajęciami w warsztatach szkolnych gwarantują wysoki poziom wiedzy i umiejętności absolwentów tego kierunku.

Kształcenie praktyczne odbywa się w najnowszych pracowniach: "Pracowni obrabiarek CNC”, "Pracowni programowania obrabiarek CNC" i „Pracowni obrabiarek konwencjonalnych”. Uczniowie odbywają praktyki w firmach oferujących pewne zatrudnienie.

Uczniowie zdają egzaminy w dwóch kwalifikacjach:

• MEC.05 Użytkowanie obrabiarek skrawających
  • MEC.09 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń