baner 1920

Pracownia ekonomiczna

PRACOWNIA SYMULACYJNA do przedmiotów ekonomicznych

Technik ekonomista rozwija swoje umiejętności w ramach warsztatowych zajęć specjalizujących w pracowni symulacyjnej.

Pracownia symulacyjna zorganizowana jest na wzór prawdziwego przedsiębiorstwa i jest prawdziwym biurem. Jej istotą jest symulacja, czyli naśladownictwo pracy autentycznego przedsiębiorstwa, w którym wszystkie operacje biurowe, niezależnie od profilu, są identyczne jak w rzeczywistym przedsiębiorstwie. Praca jest rzeczywista, natomiast pieniądze są i towary są fikcyjne. Prace biurowe w firmie symulacyjnej nie różnią się od prac biurowych prawdziwego przedsiębiorstwa, w którym pracownicy biurowi mają bezpośredni kontakt tylko z dokumentami.

Wyposażenie pracowni zawdzięczamy realizacji projektu Szkoła Marzeń oraz sponsorom, na czele z firmą Arnall-Poland Sp z o. o.
Patronat nad Firmą symulacyjną Zagórze objął Zakład Produkcyjny Polontex S.A. w Częstochowie.

Wyposażenie

• sieć 5 komputerów
  • oprogramowanie Microsoft Office
  • oprogramowanie specjalistyczne w wersji dydaktycznej firmy INSERT

Opiekunowie

mgr Krystyna Dębska,
mgr Wioletta Szlązak,
mgr Urszula Borowska

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8:00 - 16:00
sob. - 8:00 - 14:00
Telefon:

jbr

Informacja

Witryna naszej Szkoły jest w trakcie dużych zmian. Wreszcie będzie można bez problemów przeglądać stronę na komórkach i tabletach.