Dni Otwarte Szkoły Policji
min34 czerwca profil ogólnopolicyjny klas pierwszych uczestniczył w Dniach Otwartych Szkoły Policji w Katowicach. Na całym terenie szkółki rozstawione były stoiska służb mundurowych oraz wyznaczone miejsca, gdzie odbywały się przeróżne pokazy. W miasteczku odbyła się akcja odbicia porwanych dzieci z autobusu, akcja w banku, pokazy psów i koni policyjnych, symulacja dachowania, jazdy motocyklowej, pokazy walki wręcz i wiele innych. Na koniec widzowie byli świadkami akcji komandosów z Gromu. Posileni policyjną grochówką uczniowie naszej szkoły udali się w drogę powrotną do Kłobucka. Opiekunami młodzieży byli: p. Anita Ziomko - Nowak, p. Witold Morawski, p. Marek Nowak, p. Michał Kalke. Kierownikiem wyjazdu była wychowawczyni klasy ILO p. Alicja Borowczyk-Szymanek. Tutaj więcej fotek.

Do wiadomości podała p. A. Borowczyk - Szymanek