"CERTYFIKAT MŁODEGO RATOWNIKA"
minmin_1min_221 stycznia 2015r. uczniowie klas II realizujący rozszerzenie ogólnopolicyjne uczestniczyli w kursie pierwszej pomocy. Został on przeprowadzony wg. standardów Polskiej i Europejskiej Rady Resuscytacji. Zajęcia prowadzili instruktorzy realizujący ministerialny projekt pt.: "ABC młodego ratownika". Aby zakwalifikować się do udziału w szkoleniach należało przeprowadzić akcję plakatową w szkole a najlepszy plakat przesłać organizatorowi. Nasz plakat zakwalifikował się do konkursu i znaleźliśmy się na liście 30 szkół województwa śląskiego objętych darmowym szkoleniem pierwszej pomocy. Wszyscy uczestnicy szkolenia ukończyli je i otrzymali stosowne certyfikaty. Szkolny etap projektu koordynowała mgr Anita Ziomko-Nowak.

Do wiadomości podała: p. A.Ziomko-Nowak