Integracja na Jurze
park_l_minDnia 23.09.2013r. 43 uczniów z  klas: ILO1, ILO2,I TE, ITL i ITI uczestniczyło  we wspólnych zajęciach integracyjnych w okolicach Złotego Potoku. Ze względu na profil kształcenia są to klasy tzw. ogólnopolicyjne, zajęciom nadano tą nietypową formułę. Tradycyjne imprezę rozpoczął pieszy rajd leśny. Trasa prowadziła obok ciekawych form skalnych np. ,,Bramy Twardowskiego”, źródeł Zygmunta i Elżbiety oraz Pstrągarni. Metą był „Park linowy” w Złotym Potoku. Tu dopiero można się było wykazać hartem ducha! Na wyczerpanych całodziennymi  wrażeniami uczniów i nauczycieli czekało ognisko i zasłużona strawa.
Nad prawidłowym przebiegiem zajęć czuwali wychowawcy klas: p. Wojciech Grzybowski, p. Michał Kalke, p. Iwona Szczepaniak oraz p. Anita Ziomko-Nowak, p. Monika Zych, p. Joanna Zmora i p. Witold Morawski.

Do wiadomości podała mgr Anita Ziomko-Nowak