05.10. 2017r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w V Złazie Leśnym 2017 w Zakrzewie zorganizowanym przez ZS nr 3 w Kłobucku, Starostwo Powiatowe, LOP i Nadleśnictwo Kłobuck. Rajd pieszy rozpoczęliśmy spod naszej szkoły, przez Rybno, Pięć Stawów do Nadleśnictwa Kłobuck. Złaz Leśny to impreza integrująca środowisko uczniowskie naszego powiatu propagująca zdrowy styl życia i ekologię.

Przeszliśmy 14 km, przynieśliśmy ,,jesienny bukiet”, i ,,najpiękniejszego grzyba”, skakaliśmy w workach, przeciągaliśmy liny… a Weronika Witt z ITI wykazała się niezwykłą wiedzą z zakresu dendrologii i wygrała konkurs ,, Jakie to drzewo?” . Dla wygłodniałych piechurów leśnicy przygotowali ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Chociaż aura płatała figle to i tak dopisywały nam dobre humory. Wyjście zorganizował mgr Marek Nowak opiekun szkolnego koła PTTK, a wspierała go mgr Anita Ziomko-Nowak.

Więcej zdjęc na naszym profilu na FB