logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

00

17 stycznia 1945r. to data wyzwolenie Kłobucka spod okupacji hitlerowskiej
min_1Delegacja naszej szkoły uczestniczyła dnia 31 stycznia 2017r. w obchodach rocznicowych upamiętniających to wydarzenie. Uroczystości zorganizował Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Kłobucku oraz Liga Obrony Kraju Zarząd Powiatowo-Miejski w Kłobucku. Podczas uroczystości wykłady historyczne i wspomnieniowe wygłosili Andrzej Brzózka – działacz Towarzystwa Przyjaciół Kłobucka, a także kombatanci: Zygmunt Grzybowski – prezes kłobuckiego koła ZKRPiBWP i Józef Sowa – Honorowy Przewodniczący Związku Polaków Poszkodowanych przez Trzecią Rzeszę. Wręczono także odznaczenia zasłużonym dla kłobuckiego środowiska ZKRPiBW oraz medale Stowarzyszenia Przyjaciół Wilkowiecka.
Opiekę nad młodzieżą z klas policyjnych sprawowała mgr Anita Ziomko-Nowak.

Do wiadomości podała p. A. Ziomko-Nowak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr