Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.   
NABÓR DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2017/2018
Nasz Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku  przygotował dla młodzieży bogatą ofertę edukacyjną. 
Szczegóły oferty możecie znaleźć w zakładce REKRUTACJA.

 https://slaskie.edu.com.pl/Kandydat/
PDF   Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 maja 2017 20:09
Przetarg nieograniczony na sprzedaż maszyn i wyposażenia ślusarskiego
w1
Szczegóły obwieszczenia w załączniku.
 
PDF   Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 11 maja 2017 16:43
"AKCJA DLA ZIEMI"
minW kwietniu 2017 roku Zespół Szkół Nr1 w Kłobucku wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Kłobucku był organizatorem obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi pod hasłem "AKCJA DLA ZIEMI". Imprezę zorganizowano we współpracy z firmą KORAL, ALBA, Państwową Strażą Pożarną w Kłobucku, Nadleśnictwem Kłobuck i szkołami z terenu Kłobucka.
Poprzez szereg warsztatów, wykładów, wystaw oraz licznych konkursów starano się promować zachowania proekologiczne oraz przybliżyć problemy funkcjonowania współczesnego świata.
Imprezę rozpoczął występ uczennicy ZSNr1 w Kłobucku Wiktorii Ladry, która zaprezentowała utwór "Pamiętajmy o ogrodach". Powitania uczestników, zaproszonych gości oraz oficjalnego otwarcia imprezy dokonali inicjatorzy tego wydarzenia p. Maciej Biernacki - Wicestarosta Kłobucki, p. Anna Nowicka – Dyrektor Zespołu Szkół Nr1 w Kłobucku oraz p. Magdalena Lenartowicz przedstawicielka firmy ALBA. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Burmistrz Kłobucka p. Jerzy Zakrzewski, Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku p. Tomasz Górka, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego w Kłobucku p. Joanna Kulejewska, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku p. Robert Ladra, przedstawiciel Nadleśnictwa oraz Prezes Ligii Ochrony Przyrody w Kłobucku p. Tomasz Paciepnik, przedstawiciel firmy KORAL Witold Jegielski, oraz dyrektorzy przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu kłobuckiego. Tutaj fotki
Więcej…
 
PDF   Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 maja 2017 16:45
II Turniej Matematyczny dla gimnazjalistów powiatu kłobuckiego
min_1Już po raz drugi w odbył się TURNIEJ MATEMATYCZNY DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH POWIATU KŁOBUCKIEGO pod hasłem: „Matematyka uczy i bawi”. Organizatorem turnieju są nauczyciele matematyki i Dyrekcja ZSNr1 w Kłobucku.
Turniej skierowany jest do młodzieży klas trzecich szkół gimnazjalnych naszego powiatu. 25 kwietnia 2017 roku rywalizowało ze sobą 8 trzyosobowych zespołów reprezentujących gimnazja: Gimnazjum Libidza, Gimnazjum Lipie, Gimnazjum Łobodno, Gimnazjum Miedźno, Publiczne Gimnazjum SPSK w Kłobucku,Gimnazjum Ostrowy, Gimnazjum Opatów, Gimnazjum Węglowice. Zadania „ciekawe”, domino matematyczne, legendarne zadania, układanie kostki tao, tangramu, krzyżówki to niektóre z konkurencji z którymi zmagali się uczniowie klas gimnazjalnych. Rywalizacja była zacięta, zadania miały ciekawą formę i podobały się uczestnikom turnieju. Największą trudność sprawiły gimnazjalistom zadania praktyczne, ułożenie tangramu i kostki tao.
Wśród rywalizujących drużyn I miejsce wywalczyło Gimnazjum z Łobodna, II miejsce - Gimnazjum Lipie, a III miejsce – Gimnazjum Miedźno, pozostałe drużyny otrzymały wyróżnienie. Finaliści turnieju otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku, a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali skromne upominki.
Celem turnieju jest pokazanie uczniom, że matematyka to nie tylko trudny przedmiot, ale nauka, która potrafi bawić, uczyć i zaskakiwać. Turniej ma przekonać uczniów, że warto uczyć się matematyki, bo to nie tylko przedmiot maturalny, ale nauka przydatna w każdym etapie naszego życia. Warto bawić się matematyką, bo dzięki temu zdobywamy wiele wiadomości i umiejętności.

Do wiadomości podała: p. Marzena Nowak

 
PDF   Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 maja 2017 13:06
Nasze pierwsze klasy
minPierwszoklasiści są już na tyle zaklimatyzowani u nas, że możemy dokonać ich prezentacji. Jeśli są klasy, które z jakiegoś powodów nie znalazły się w obiektywie fotografki prosimy o kontakt.
Tegoroczne zdjęcia wykonała Weronika Kobis z klasy IITŻ przy współpracy Karoliny Grzyb z tej samej klasy - zachęcamy do oglądnięcia.
 
PDF   Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 04 maja 2017 19:39
Sukces naszych uczniów w konkursie czytelniczym!
min_3XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Szukamy Mistrza” rozpoczął w naszej szkole obchody Roku Josepha Conrada.
Konkurs czytelniczy organizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół w Krzepicach był – dla naszych uczniów – kolejnym jego etapem.
W ramach przygotowań do tego konkursu, 24 kwietnia 2017. w ZS nr1 przeprowadzony został szkolny konkurs literacki przygotowany przez nauczycielki języka polskiego: Małgorzatę Śliwę i Beatę Zbrońską.
27 kwietnia bieżącego roku odbył się II Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy pod hasłem: „Życie i twórczość Josepha Conrada”.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Maja Jakubowska z klasy IIITŻ i Krzysztof Wysocki z klasy IIITI.
Celem konkursu było m.in. rozbudzanie pasji czytelniczych i zamiłowania do literatury, popularyzacja wartościowej literatury, mobilizowanie uczniów do czytania i zdobywania wiedzy.
Konkurs został przeprowadzony w formie testu pisemnego, sprawdzającego wiedzę uczestników na temat życia i twórczości Josepha Conrada oraz znajomości treści utworu „Lord Jim”. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni! Zwycięzcą konkursu został Krzysztof Wysocki, Maja Jakubowska zajęła drugie miejsce.
Opiekę merytoryczną sprawowały nauczycielki: Małgorzata Śliwa i Beata Zbrońska.

Do wiadomości podała p.M. Śliwa

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 153
Info o szkole
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
im. Jana Kilińskiego
ul. Zamkowa 6 
42-100 KŁOBUCK »» 
tel./fax: 34-3172231; 3173690
adres
BIP
 facebook logo
Profile kształcenia
profile

Klasy LO Nr 1
•politechniczna
•humanistyczna
•strażacka
•ogólnopolicyjna
•biologiczno-chemiczna

Klasy
Technikum Nr 1

•technik budownictwa
•technik ekonomista
•technik informatyk
•technik logistyk
•technik mechanik
-profil CNC
•technik pojazdów
samochodowych
•technik grafiki
i poligrafii cyfrowej
•technik żywienia
i usług
gastronomicznych
•technik usług fryzjerskich

edukacja ogólopolicyjna
lub pożarnicza
w w/w zawodach


Branżowa
Szkoła
I Stopnia Nr 1

•kucharz
•ślusarz
•mechanik pojazdów
samochodowych
•monter zabudowy
i robót
wykończeniowych
w budownictwie

Nasze witryny
Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy
tit_europdrewbedmojafirma 
sbiPolsko-Niemiecka Współpraca Młodzieżyebssbp 
ssj_tak szk_klasa_tak sasp_tak sus_tak szmarz_tak  przyj_szkola  tramwaj
edukacja_filmowa  comenius_tak  leonardo_tak  scholaris_tak szansa_tak szk_przed_taklap_tak
milosz