Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.   
NABÓR DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2017/2018
Nasz Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku  przygotował dla młodzieży bogatą ofertę edukacyjną. 
Szczegóły oferty możecie znaleźć w zakładce REKRUTACJA.

 https://slaskie.edu.com.pl/Kandydat/
Zawody sportowo-obronne
min_1Dnia 11.05 2017r. w Częstochowie odbyły się zawody sportowo-obronne "Strzelaj zdrowiem". Zmagania rozpoczęły się w ZS im. J. Kochanowskiego w Częstochowie, tam też zostały przeprowadzone dwie konkurencje: - udzielanie pierwszej pomoc i zawody strzeleckie. Następnie w ZST drużyny rywalizowały na przełajowym torze sprawnościowym i w rzucie granatem. Nasze dziewczęta zajęły II a chłopcy V miejsce. Celem zawodów jest popularyzowanie wśród młodzieży klas mundurowych zagadnień związanych z patriotyzmem i obronnością kraju, podnoszenie sprawności fizycznej i propagowanie zdrowego stylu.
Nad bezpieczeństwem w czasie zawodów czuwali: mgr Anita Ziomko-Nowak i mgr Marek Nowak

Do wiadomości podała p. A. Ziomko-Nowak

 

 
"Dzień Zwycięstwa nad faszyzmem"
min_1Złoto, srebro i brąz przywieźli 10 maja 2017r. nasi uczniowie z Powiatowych Mistrzostw Strzeleckich w Opatowie. Zawody upamiętniające "Dzień Zwycięstwa nad faszyzmem" zorganizował kłobucki oddział LOK. Uczniowie naszej szkoły jak co roku uplasowali się w ścisłej czołówce, zajmując za równo w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej zajmując: I, II i III lokatę. Szczególnie gratulujemy drużynie w składzie: Maciej Banaszkiewicz, Tymoteusz Luterek i Damian Wojnowski która ponownie zajęła I miejsce w powiecie. W klasyfikacji indywidualnej najlepsi strzelcy to: Im. - Maciej Banaszkiewicz, IIm. - Tymoteusz Luterek, IIIm. - Bartłomiej Stefański. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów i przygotowaniem naszej młodzieży czuwała mgr Anita Ziomko-Nowak a opiekę sprawował mgr Marek Nowak

Do wiadomości podała p.A. Ziomko-Nowak

 
XI Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych
minUczniowie naszej szkoły z klas o profilu ogólnopolicyjnym: Magdalena Łyźniak, Natalia Pietrzak, Marta Kopalska i Sebastian Praszczyk reprezentowali ZSNr 1 podczas eliminacji IX Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w Katowicach. Nasza szkoła znalazła się na 47 miejscu spośród ponad 70 szkół z całej Polski. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę i sprostali wyznaczonym zadaniom. Przygotowania do konkursu koordynowała mgr Beata Pluta. Gratulujemy naszej młodzieży i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach turnieju.

Do wiadomości podała p.B. Pluta

 
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu
min_1W dniach od 3 do 7 kwietnia 2017r. gościło czterdziestu dziewięciu pedagogów, uczestników "3-go szkolenia instruktorsko-metodycznego dla nauczycieli klas mundurowych zajmujących się problematyką przysposobienia obronnego lub edukacji dla bezpieczeństwa". Powiat kłobucki reprezentowała p. Anita Ziomko-Nowak koordynator klas mundurowych z ZSNr1. Inicjatorem i współorganizatorem szkolenia był: Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Ministerstwa Obrony Narodowej, Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia, Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych i 12 Wojskowy Oddział Gospodarczy. Kurs instruktorsko - metodyczny realizowany był w formie zajęć teoretycznych, praktycznych oraz metodycznych zajęć pokazowych i instruktaży. Zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.csaiu.torun.pl/nowosci.aspx

Do wiadomości podała p. A.Ziomko - Nowak

 
Co dalej maturzysto…?
min_1zastanawiali się uczniowie z klas IVTEL, IIILO i IILO 14 marca 2017r. uczestnicząc w Dniu Otwartym AJD w Częstochowie. Instytut Techniki i Systemów Bezpieczeństwa przygotował ciekawą ofertę edukacyjną z która zapoznała się nasza młodzież realizująca profil policyjny. Wysłuchaliśmy wykładów: o ochronie własności intelektualnej i roli Policji w systemie bezpieczeństwa. Wzięliśmy udział w warsztatach promujących: ratownictwo medyczne i innowacyjne technologie wytwarzania wykorzystujące druk 3D i obrabiarki sterowane numerycznie. Spotkanie koordynowała mgr Beata Pluta przy udziale mgr Anity Ziomko-Nowak i mgr Marka Nowaka.

Do wiadomości podała p.A. Ziomko-Nowak

 
Więcej artykułów…
Info o szkole
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
im. Jana Kilińskiego
ul. Zamkowa 6 
42-100 KŁOBUCK »» 
tel./fax: 34-3172231; 3173690
adres
BIP
 facebook logo
Profile kształcenia
profile

Klasy LO Nr 1
•politechniczna
•humanistyczna
•strażacka
•ogólnopolicyjna
•biologiczno-chemiczna

Klasy
Technikum Nr 1

•technik budownictwa
•technik ekonomista
•technik informatyk
•technik logistyk
•technik mechanik
-profil CNC
•technik pojazdów
samochodowych
•technik grafiki
i poligrafii cyfrowej
•technik żywienia
i usług
gastronomicznych
•technik usług fryzjerskich

edukacja ogólopolicyjna
lub pożarnicza
w w/w zawodach


Branżowa
Szkoła
I Stopnia Nr 1

•kucharz
•ślusarz
•mechanik pojazdów
samochodowych
•monter zabudowy
i robót
wykończeniowych
w budownictwie

Nasze witryny
Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy
tit_europdrewbedmojafirma 
sbiPolsko-Niemiecka Współpraca Młodzieżyebssbp 
ssj_tak szk_klasa_tak sasp_tak sus_tak szmarz_tak  przyj_szkola  tramwaj
edukacja_filmowa  comenius_tak  leonardo_tak  scholaris_tak szansa_tak szk_przed_taklap_tak
milosz