Klub Młodego Naukowca

Nowy termin spotkania Klubu Młodego Naukowca
minProwadząca zajęcia „Magia Chemii" pragnie przeprosić wszystkich uczestników czwartej edycji Klubu Młodego Naukowca, że w ostatni piątek kwietnia nie odbyło się zaplanowane spotkanie. Zajęcia nie odbyły się z przyczyn losowych.
Jednocześnie chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na zaległe warsztaty tematyczne z chemii w dniu 22 maja na godz. 17.00 do sali 105.

Do wiadomości podała p. B. Pluta

Klub Młodego Naukowca
minZapraszamy do Klubu Młodych Naukowców, ale tylko tych, którzy ukończyli 6 lat a nie mają więcej niż 8. To dla nich zorganizujemy zajęcia z fizyki, chemii, matematyki i biologii. Zabawy dydaktyczne będą prowadzone przez naszych nauczycieli w bardzo przystępnej formie, dostosowanej do wieku. Klub Młodego Naukowca wzorowany jest na Uniwersytecie Dziecięcym, który prężnie działa od kilku lat w dużych miastach. Szczegóły możesz poznać, otwierając pliki: ZAPROSZENIE oraz REGULAMIN. Możesz też, o co prosimy, zarejestrować swojego podopiecznego, wypełnijając FOMULARZ. UWAGA, zajęcia są bezpłatne.
Koordynatorem jest p. Małgorzta Cieślak-Bieleninik
Klub Młodego Naukowca
minZapraszamy do Klubu Młodych Naukowców, ale tylko tych, którzy ukończyli 6 lat a nie mają więcej niż 8. To dla nich zorganizujemy zajęcia
z fizyki, chemii, matematyki i biologii. Zabawy dydaktyczne będą prowadzone przez naszych nauczycieli w bardzo przystępnej formie, dostosowanej do wieku. Klub Młodego Naukowca wzorowany jest na Uniwersytecie Dziecięcym, który prężnie działa od kilku lat w dużych miastach. Szczegóły możesz poznać, otwierając pliki: ZAPROSZENIE »» oraz REGULAMIN »». Możesz też, o co prosimy, zarejestrować swojego podopiecznego, wypełnijając FOMULARZ »». UWAGA, zajęcia są bezpłatne.
Koordynatorem jest p. Małgorzta Cieślak-Bieleninik