Logistyczna

Gratulacje dla Damiana!
minZnamy już wyniki pierwszego etapu VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Damian Wychowski, uczeń klasy IVTL z sukcesem przeszedł szkolne eliminacje olimpiady i znalazł się w gronie najlepszych 500 młodych logistyków w Polsce.
„Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony awansem do drugiego etapu. Nie spodziewałem się tego… Cieszę się z tego faktu! Teraz czeka mnie dużo przygotowań oraz pracy. Mam nadzieje na kolejny dobry wynik. W domu mam do tego dobrych motywatorów"- mówi  Damian.
W październikowym, pierwszym etapie olimpiady wzięło udział niemal 7,5 tys. uczniów z 285 szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Nasza szkolna reprezentacja liczyła 21 uczniów z klas: II, III i IV kształcących się w zawodzie technik logistyk. W zawodach drugiego stopnia weźmie udział 515 olimpijczyków, którzy najlepiej rozwiązali 25 pytań testowych, dotyczących gospodarki zapasami oraz ogólnej wiedzy logistycznej.

I etap VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
ula_minZnakomicie z zadaniami tegorocznej olimpiady poradziła sobie Martyna Buczkiewicz, uczennica kl. IV TL, która zakwalifikowała się do etapu okręgowego. Na „szkolnym podium” znaleźli się: Kamil Strzelczyk (IVTL) i Damian Drynda (IVTL) – niestety zabrakło cennych punktów. . .
W tegorocznej olimpiadzie udział wzięło 6844 uczniów z 268 szkół ponadgimnazjalnych, z których do drugiego etapu zakwalifikowało się tylko 534 uczniów. Nasza szkolna ekipa olimpijska liczyła 26 osób z klas: II, III i IV kształcących się w zawodzie technik logistyk.