Klasy mundurowe

11 grudnia 2017 r. uczniowie klasy III LO o profilu policyjnym uczestniczyli w Dniu Prawnika zorganizowanym przez Koło Naukowe Myśli Administracyjno-Prawnej oraz Poradnię Prawa Administracyjnego działające przy Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

II Orszak Trzech Króli w Kłobucku uświetniło "Poselstwo z Zagórza". Nasi uczniowie z klas mundurowych pod opieką nauczycieli podobnie jak w ubiegłym roku włączyli się w działania logistyczne i zabezpieczające imprezę.

Jak pracuje oficer prasowy Policji dowiedzieli się nasi uczniowie z klas II mundurowych na zajęciach programowych w KPP w Kłobucku w dniu 16.01.2018 r.

07.12.2017r. policjanci z KPP w Kłobucku przeprowadzili zajęcia programowe dla uczniów klas pierwszych realizujących rozszerzenie mundurowe.

Tematem zajęć była specyfika pracy tzw. "drogówki" oraz propagowanie kampanii - "Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie".

Nasi uczniowie działający w strukturach MSRD mimo niesprzyjającej aury wykazali się dużym profesjonalizmem kierując ruchem i zabezpieczając miejsca parkingowe 04.12.2017 r. podczas uroczystego podsumowanie projektu “Europa, Rozwój, Mechanika”.

W dniu 23.11.2017 r. MSRD działająca w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku zabezpieczała logistycznie : Powiatowe Targi Edukacji i Pracy i konferencję "Odkryj swój talent" zorganizowaną w naszej szkole w ramach drugiej edycji Europejskiego Tygodnia Umiejętności. Akcję koordynowała mgr Anita Ziomko-Nowak

Więcej zdjęć na naszym profilu FB