Zespół Szkół Nr 1 laureatem na najbardziej usportowioną szkołę powiatu
minPodczas XV Uroczystej Sesji Rady Powiatu w Kłobucku wręczono puchary i nagrody pieniężne dla sportowców powiatu kłobuckiego za 2015 rok. Nasza szkoła została laureatem nowo utworzonej kategorii: najbardziej usportowiona szkoła powiatu kłobuckiego za zwycięstwo we współzawodnictwie powiatowym dziewcząt oraz za zwycięstwo w półfinale mistrzostw Śląska w tenisie stołowym w składzie: Karol Wydmuch, Adrian Komor i Patryk Ryng oraz III miejsce dziewcząt w składzie: Angelika Pawlica, Klaudia Pelka i Patrycja Tracz. W Finale Wojewódzkim w Dąbrowie Górniczej chłopcy wywalczyli IX miejsce. W kategorii: najlepszy sportowiec powiatu SZS laureatem został nasz uczeń Karol Wydmuch – mistrz powiatu i rejonu oraz zwycięzca półfinału mistrzostw Śląska oraz IX zawodnik mistrzostw Śląska w tenisie stołowym. Na wspólne sukcesy młodzieży w naszej szkole pracowali wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego: Alicja Borowczyk-Szymanek, Dorota Szymczyńska, Piotr Borowski, Wojciech Grzybowski, Michał Kalke, Witold Morawski, Mariusz Nicia, Michał Szczypior i Grzegorz Garbaciak. Życzymy powodzenia w nadchodzących latach.

Do wiadomości podał p. G. Garbaciak