Zwycięstwo piłkarzy w turnieju o Puchar Starosty Kłobuckiego
min_1Reprezentacja piłkarska szkoły zwyciężyła w rozegranym w dn. 15.09.2016r. w Krzepicach V Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Kłobuckiego – ORLIK 2016. W turnieju udział wzięły cztery szkoły ponadgimnazjalne powiatu kłobuckiego. Nasi piłkarze odnieśli zdecydowane zwycięstwo wygrywając w zawodach (w systemie „każdy z każdym”) wszystkie mecze. Organizatorzy nagrodzili także najlepszego strzelca turnieju, którym został nasz reprezentant - Rafał Kudroń (kl.IVTL), zdobywca 6 goli w turnieju. Puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku wręczali: p. Maciej Biernacki - v-ce starosta powiatu kłobuckiego, p. Krzysztof Nowak – członek Zarządu Powiatu Kłobuckiego, p. Zbigniew Zych – naczelnik Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Kłobucku oraz p. Grzegorz Mastalerz – dyrektor Zespołu Szkół w Krzepicach.
Reprezentacja ZSNr1 w Kłobucku: Górnik Tomasz, Kudroń Rafał (IVTL), Turek Sebastian (IIITL), Wilk Dominik (IIIK), Lasota Kamil (IIIMPS), Turek Damian, Dabioch Dariusz (IITL), Stefański Bartłomiej (IILO), Biernacki Patryk (IMPS), Głąb Wiktor (IMPS). Opiekun: p. Piotr Borowski.
Wyniki turnieju:
ZSNr1Kłobuck – ZSNr2 Kłobuck 5:1