Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny
min_1Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły zgromadzeni na boisku mieli okazję zobaczyć program artystyczny przygotowany przez klasę IILO pod opieką mgr Alicji Borowczyk - Szymanek. Swoją obecnością ceremonię uświetnili: p. Krzysztof Nowak – członek Zarządu Powiatu w Kłobucku oraz proboszcz Parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Kłobucku – ks. Grzegorz Banasiak. W swoim przemówieniu dyrektor Anna Nowicka wskazała najważniejsze zadania stojące przed szkołą w najbliższych miesiącach, powitała pierwszoklasistów, wyrażając nadzieję, że wybrana szkoła spełni ich oczekiwania. Nowi uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie. Przedstawiciel Starostwa Powiatowego podkreślił zaangażowanie kadry pedagogicznej ZS Nr1 w pracę z młodzieżą, podejmowanie przez szkołę działań służących wszechstronnemu rozwojowi osobowemu każdego ucznia oraz skierowali życzenia owocnej pracy do społeczności szkolnej. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach.

Do wiadomości podała p. A. Borowczyk-Szymanek