Karol i Angelika tenisowymi mistrzami rejonu częstochowskiego
minAngelika Pawlica i Karol Wydmuch zostali indywidualnymi mistrzami rejonu częstochowskiego Szkolnego Związku Sportowego szkół średnich w rozegranych w Częstochowie ćwierćfinałach mistrzostw Śląska. Ponadto nasi pingpongiści w znakomitym stylu zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej. O awansie zadecydowało zwycięstwo w finale 5-setowego pojedynku Karola Wydmucha z Piotrem Cierpiałem z LO Sienkiewicza. Na wspólny sukces zapracowali także Adrian Komor zajmując wysokie 4. miejsce i Patryk Ryng – 7. miejsce, co dało awans do Mistrzostw Śląska. Dziewczęta wywalczyły w "drużynówce" 3. miejsce w składzie: Angelika Pawlica, Klaudia Pelka i Patrycja Tracz. W zawodach startowały najlepsze 3–osobowe drużyny szkolne, wyłonione w mistrzostwach powiatu częstochowskiego, kłobuckiego i miasta Częstochowy. Życzymy "połamania rakiet" w mistrzostwach Śląska które odbędą się w Sosnowcu.

Do wiadomości podał p. G. Garbaciak