Akademia z okazji Święta Niepodległości
minDnia 10 listopada 2015r. odbyła się akademia z okazji 97 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość została przygotowana przez klasę IVTE+TL pod kierunkiem p. Anny Jędryszczak. Akademia odbyła się na 4 godzinie lekcyjnej.
Uczniowie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny nawiązujący do wydarzeń z historii naszego kraju, które bezpośrednio przyczyniły się do odzyskania przez Polskę Niepodległości. W obchody Święta Niepodległości włączył się również Samorząd Szkolny wystawiając poczet sztandarowy. Poczet stanowili: Kinga Kłysińska i Maryla Krasińska z kl. ITE+TL oraz Dawid Nicpoń z kl. IILO (opiekun p. Agnieszka Nowicka).
O oprawę muzyczną uroczystości zadbał uczeń kl. IVTE+TL Damian Janeczek (przygotowanie, instalacja i obsługa sprzętu). Uczniowie klas: IIILO2, IVTŻ, IVTF, ITI, IIMPS, z godnością i pełną powagą uczestniczyli w uroczystości.

Do wiadomości podała p. A. Jędryszczak