OCEŃ KSIĄŻKĘ
min_2Zastanawiasz się nad wyborem ciekawej książki? W bibliotece szkolnej rusza nowa akcja, która Ci to ułatwi. Możesz podzielić się swoją książkową pasją z innymi, pokazać, co czytasz, co warto przeczytać. Możesz recenzować i komentować książki, które przeczytałeś i podzielić się swoją opinią na ich temat z innymi czytelnikami wg kryterium: wciągająca, dobra, przeciętna, słaba. Twoja opinia zostanie umieszczona na specjalnie przygotowanej tablicy, a recenzja opublikowana na stronie internetowej ZS Nr 1 i w Biuletynie Szkolnym. Najlepsze prace zostaną ocenione i nagrodzone. Już dziś odwiedź bibliotekę szkolną i zapytaj o szczegóły akcji. Mamy nadzieję, że akcja ta zyska Wasze uznanie i przyczyni się do popularyzacji czytelnictwa. CZYTAJ, OCENIAJ I OPINIUJ!

Do wiadomości podały: p. A. Detka i p. B Pluta