Zawody w piłkę siatkową
min_1min_2min_33. listopada 2015r w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły klas III-IV w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Do zawodów przystąpiły trzy drużyny, które rozegrały ze sobą mecze systemem "każdy z każdym" i w ich wyniku wyłoniła się drużyna zwycięska pod nazwą Czarne Smerfetki. I miejsce zdobyły dziewczęta: Agata Mazik IIILOe2, Karolina Surdyk IIILOe2, Angelika Pawlica  IIILOe2, Karolina Kocot IIILOe2, Marta Michalska IIIK, Martyna Nowak IIILOe1, Martyna Kołek IIILOe1, II miejsce zajęła klasa IIITE-TL, III miejsce zajęła klasa IVTF. Z każdym rokiem zauważamy coraz wyższe umiejętności dziewcząt, większe zaangażowanie w grę  i szkoda, że nie mamy trybun przy sali gimnastycznej, które dałyby możliwości obserwowania gry i kibicowania grającym koleżankom. Gratulujemy dziewczętom odwagi, zapału, umiejętności w grze oraz mamy nadzieję na dalsze sukcesy w piłce siatkowej. Organizatorkami mistrzostw  były nauczycielki: p. Alicja Borowczyk - Szymanek oraz p. Dorota Szymczyńska.

Do wiadomości podały organizatorki imprezy