Rywalizacja uczniów w szkolnych konkursach
min_4W drugim semestrze uczniowie brali udział w czterech szkolnych konkursach, począwszy od kwietnia a skończywszy na czerwcu. W kwietniu odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie, w konkursie uczestniczyły pierwsze klasy i najlepszymi okazali sie uczniowie: I miejsce Pokora Anna kl.ILO, II miejsce Jelonek Sara kl.ITE, III miejsce Kilan Maciej kl.ITM. 13 maja przeprowadzony został Szkolny Konkurs Wiedzy Policyjnej, w którym brały udział drugie klasy o profilu ogólnopolicyjnym. Największą wiedzą wykazali się uczniowie: I miejsce Król Karolina kl.IILOe2 i Janik Sebastian kl.IILOe1, II miejsce Pawica Angelika kl.IILOe2, III miejsce Lisek Dominik kl.IILOe2.
26 maja odbył się Szkolny Konkurs Historyczny, w którym uczestniczyła klasa IITŻ . Najlepsze wyniki uzyskali: I miejsce Rafał Pabiś, II miejsce Monika Lasota, III miejsce Janusz Tarnowski.
Już jako ostatni, 10 czerwca, zorganizowany został Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. W tym konkursie najlepszymi okazali się uczniowie: I miejsce Gancarek Dominika kl.IILOe1, II miejsce Janik Paulina kl.ITE+TL, III miejsce Smolarek Przemysław kl.ITE+TL.

Do wiadomości podała p. W. Wilk