Zajęcia dydaktyczne w Lublińcu
min_mmin_m127 kwietnia 2015r. delegacja klas ogólnopolicyjnych została zaproszona do Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu. Oprócz uczniów z naszej szkoły w wyjeździe, zorganizowanym przez Dyrektora ZEAOS p. Jacka Krakowiana, uczestniczyła również młodzież z ZS Nr 3 oraz z Gimnazjum z Kłobucka. Nasi uczniowie zwiedzili salę tradycji, wysłuchali wykład o mieście i historii jednostki oraz ćwiczyli strzelanie na najnowocześniejszej strzelnicy multimedialnej w Europie. Po ćwiczeniach wszyscy zostali zaproszeni na obiad w wojskowej stołówce. Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie składają podziękowania panu dyrektorowi Jackowi Krakowianowi za zorganizowanie wyjazdu oraz zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. W delegacji uczestniczyli: Angelika Pawlica IILO2, Karolina Król IILO2, Sebastian Belka IILO2, Łukasz Drynda IILO1, Wioletta Pieniążek IITEL, Daria Wiecha ILO. Opiekę nad młodzieżą sprawowali: p. Anita Ziomko-Nowak oraz p. Michał Kalke.
Autorką zdjęć jest Redaktor "Kulisy Powiatu" p. Anna Kasprzak.

Do wiadomości podał p. M. Kalke