Święto Ziemi
minDnia 22 kwietnia 2015r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Ziemi. Z tej okazji w świetlicy szkolnej w godz. 8.50 – 11.20 odbyła się akcja plastyczna,w której udział wzięły: z kl.ILO – Karolina Macherzyńska, Aleksandra Mrowiec, Karolina Bujak, Daria Wiecha, z kl.ITF – Emilia Siwek, Ewelina Tetłak, Kornelia Pyrak, Justyna Rosak, z kl.ITE+TL – Agata Wąsińska, Paulina Janik, Daria Kraszewska, z kl.IITF – Katarzyna Jabłońska, Karolina Droś oraz Monika Orszulak. Przygotowano również tablicę okolicznościową, na której znalazły się informacje dotyczące m.in. idei obchodów Dnia Ziemi, celów, które przyświecają organizatorom, historii obchodów w Polsce, działań proekologicznych, które można podjąć w najbliższej okolicy. Po zakończeniu akcji plastycznej, na w/w tablicy zostały umieszczone prace wykonane przez uczniów. Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Marta Wawrońska – Koch, p. Lidia Ochocka oraz p. Agnieszka Nowicka.

Do wiadmości podała p. Agnieszka Nowicka