KONKURS–SZKOŁA
minMasz pomysł na nagranie własnej wersji teledysku do piosenki pt. „SZKOŁA” Dawida KWIATKOWSKIEGO? Chcesz być jednym z pomysłodawców  i twórców teledysku? Zapraszamy Cię na spotkanie i wspólną "burzę mózgów" w czwartek 19 lutego b.r.  o godz. 12.30  w bibliotece szkolnej. Liczy się kreatywne, niekonwencjonalne  i pomysłowe podejście do zadania. 13 marca na stronie internetowej www.szkola.tvn.pl zostanie opublikowana lista dziesięciu najlepszych i najbardziej kreatywnych teledysków. Jeżeli nasza szkoła znajdzie się w tej dziesiątce, to od 13 do 29 marcawszystko w rękach internautów. To Oni zadecydują, który teledysk jest najlepszy.
Wyniki głosowania i lista zwycięzców zostaną ogłoszone 30 marca br.. Szkoła, której uczniowie zajmą I miejsce w głosowaniu internautów, wygra dowolnie wybrany sprzęt edukacyjny o wartości 20.000zł. Dodatkową nagrodą będzie ekskluzywny koncert Dawida Kwiatkowskiego zorganizowany przez telewizję TVN na terenie zwycięskiej Szkoły. Więcej informacji, piosenka konkursowa, regulamin oraz szczegóły konkursu na stronie: www.szkola.tvn.pl
Zapraszamy osoby chętne do wzięcia udziału w tym interesującym przedsięwzięciu!

Do wiadomości podała p. B. Pluta