Filmiki w sieci
minW tym artykule prezentujemy cztery filmiki zmontowane przez naszych uczniów, absolwentów jak również powstałe w efekcie zrealizowanego projektu. Pierwszy z nich Zawodowcy prezentuje przebieg praktyk zawodowych w ramach Projektu Mam zawód-mam pracę w regionie. Główne role zagrali: Angela Gancarek i Łukasz Janik. Uczniowie zaangażowani w projekt uczestniczyli w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych, pozaszkolnych oraz zajęciach wyrównawczych z takich przedmiotów jak matematyka, język angielski i ICT. Projekt zakończył się w 2013 roku.
Drugi filmik wykonany przez naszego absolwenta TI, Dominika Barzaka, na potrzeby Ogólnopolskiego Konkursu na najciekawsze przedsięwzięcia w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2011, I miejsce na podium-nagroda to tablica multimedialna, projektor oraz oprogramowanie. Kolejny filmik jest też Dominika, a jest to prezentacja naszej szkoły.
Czwarty ostatni już filmik jest Natalii Boreckiej z IIILOE2, przygotowany w ramach konkursu "IDŹ-JEDŹ-ŻYJ".
W kolejnych artykułach będziemy prezentować kolejne materiały naszych montażystów filmowych.