Wojtek wśród najlepszych grafików…
minPod koniec listopada pisaliśmy o konkursie na plakat graficzny pod hasłem „Rozczytana wyobraźnia”. Przypomnimy tylko, iż zadaniem każdego uczestnika konkursu było przygotowanie plakatu swojej ulubionej książki, bądź autora w dowolnym programie graficznym. Z naszej szkoły zostały wysłane cztery plakaty. Dzisiaj zostały ogłoszone wyniki. W regionie częstochowskim, uczeń naszej szkoły, Wojciech Toporek z klasy IV TI zajął pierwsze miejsce ex aequo z dwoma innymi uczestnikami.
Dodamy, iż w skład jury weszli: organizator konkursu, grafik komputerowy, przedstawiciel Biblioteki Publicznej oraz Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Uczniowie swoje prace przygotowywali pod kierunkiem p. Marzeny Bąk oraz p. M. Wawrońskiej-Koch.
Wojtkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zwycięskie prace oraz informacje na temat konkursu tutaj.