Liczy się każdy głos
minNasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie "Projekt z klasą". Głosując na projekt "Kręci nas chemia" możecie pomóc wygrać nam nagrodę internautów oddając swój głos właśnie na nasz projekt. Aby oddać swój głos w konkursie na projekt "Kręci nas chemia” kliknij tutaj.To dzięki Wam możemy być jedną z dziesięciu najlepszych szkół z 618 zgłoszonych w konkursie. Jeżeli chcecie by to właśnie nasza szkoła zwyciężyła  i zrealizowała specjalnie dla Was projekt – głosujcie on-line od 2-16 grudnia. Koniecznie przekażcie tę informację swoim koleżankom, kolegom i znajomym. Teraz wszystko w Waszych rękach, działajcie i promujcie nasz projekt!
Możesz oddać jeden głos dziennie na nasz projekt. W Galerii projektów konkursowych znajdziesz listę projektów, które biorą udział w konkursie. Kliknij przycisk "Głosuj" przy projekcie "Kręci nas chemia". Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem "OK". UWAGA! Każdy oddany głos należy aktywować linkiem, który zostanie wysłany na wpisany adres e-mail. Masz na to 24 godziny. Głosowanie trwa tylko dwa tygodnie. 10 projektów, które w głosowaniu on-line zdobędą największą liczbę głosów otrzyma Grant w wysokości 2000zł na realizację projektu.
Naprawdę warto zagłosować na nasz projekt. Mamy ciekawe pomysły do zrealizowania.

Do wiadomości podały: p. Beata Pluta i p. Aleksandra Mikołajewska