Capstrzyk upamiętniający rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości
min11 listopada br. o godz. 11.15 w Kłobucku odbyły się uroczystości z okazji  96. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W Capstrzyku udział wzięli: przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: poczet sztandarowy ZS Nr 1 (Justyna Suchańska-kl. IIITF, Monika Kościółek-kl. IIITB, Mateusz Kiepura-kl. IIITŻ) oraz klasy o profilu ogólnopolicyjnym.
W programie uroczystości znalazły się m.in. przemarsz ulicami Kłobucka, złożenie kwiatów pod: pomnikiem Władysława Sebyły,  płytą Józefa Piłsudskiego oraz pomnikiem Matki Polki. Przedstawiciele klas ogólnopolicyjnych złożyli kwiaty pod pomnikiem Władysława Sebyły. Następnie wszyscy udali się na Mszę Świętą do kościoła p.w. Św. Marcina w Kłobucku. Uroczystości zakończyły się o godzinie 13.45.
Wyjście przygotowali i opiekę nad młodzieżą sprawowali: p. B. Leszczyńska, p. Agnieszka Nowicka, p. W. Wilk, p. M. Trzepizur, p. W. Grzybowski.  Uczniowie z godnością i pełną powagą uczestniczyli w uroczystościach.

Do wiadomości podała p. B. Leszczyńska