„CZAS NA ZDROWIE”
minWielkimi krokami zbliża się finał Ogólnopolskiego Konkursu „Czas na zdrowie” pod patronatem Fundacji Banku Ochrony Środowiska. Podsumowaniem wszystkich działań podjętych w ramach konkursu będzie Festyn „Czas na zdrowie”, który odbędzie się w dniu 3 czerwca b.r. w naszej szkole.
Podczas wtorkowej imprezy będziecie mogli obejrzeć pokaz filmowy „Śmietnik w mojej głowie” – składający się z cyklu filmików m.in.: „Jaskiniowiec w mojej skórze” czy „Sztuka kamuflażu” oraz wziąć udział w grach sportowo – ruchowych. W czasie festynu będzie można poznać ciekawe przepisy kulinarne oraz posmakowć przygotowanych przez młodzież z klas technikum żywienia potraw z żywności ekologicznej i lokalnej.
W programie spotkania również prelekcjie na temat zdrowego odżywiania, zalet miodu, zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, porady dietetyczne, fryzjersko – kosmetyczne, spotkania z właścicielami i szefami kuchni m.in.: Restauracji „Wenecka”, „Kresowa” i „Aleksandra Cafe” oraz  wiele ciekawych atracji. Niespodzianki dla najaktywniejszych uczestników spotkania oraz najlepszych sportowców.

ZAPRASZAMY!

Do wiadomości podała mgr Beata Pluta