baner 1920

Pracownia samochodowa

W pracowni samochodowej prowadzone są zajęcie z przedmiotów zawodowych specjalistycznych na kierunkach samochodowych klas Technikum pojazdów samochodowych i Zasadniczej szkoły zawodowej o specjalności mechanik pojazdów samochodowych.

W technikum pojazdów do ważnych przedmiotów specjalistycznych zalicza się: Silniki pojazdów samochodowych, Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych, Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów. W szkole zawodowej będą to: Podstawy konstrukcji maszyn, Technologia mechaniczna, Pracownia elektrotechniki i elektroniki, Konstrukcja pojazdów samochodowych i Eksploatacja pojazdów.
Pracownia jest wyposażona w szereg pomocy dydaktycznych statycznych w formie plansz, modeli i przekrojów przeróżnych silników spalinowych oraz innych ważnych elementów pojazdów samochodowych.
Nauczyciele prowadzący zajęcia w tej pracowni mają do dyspozycji wideoprojektor z komputerem i dużym ekranem, nowoczesny rzutnik przeźroczy i pisma oraz wizualizer współpracujący z komputerem. Wyposażenie pracowni umożliwia projekcje filmów dydaktycznych DVD.

Wyposażenie

• przekroje silników spalinowych, tablice poglądowe z elementami wyposażenia pojazdów samochodowych;
  • urządzenia techniki audiowizualnej:
    • komputer z wideoprojektorem i wizualizerem,
    • rzutnik pisma i przeźroczy.

Opiekunowie

mgr inż. Kazimierz Zawada
mgr Kazimierz Jagielski

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8:00 - 16:00
sob. - 8:00 - 14:00
Telefon:

jbr

Informacja

Witryna naszej Szkoły jest w trakcie dużych zmian. Wreszcie będzie można bez problemów przeglądać stronę na komórkach i tabletach.