m1m2W tym roku lato czekało na nas aż do 29 czerwca! To zbyt długo i trzeba napisać szczerze – wbrew naturze. Przecie razem z latem czekał na nas i las, i rzeka – jak to kilkadziesiąt lat temu śpiewano w pewnym filmie, którego nikt już pewnie nie pamięta. Pitagoras bądźże zdrów…my - na wakacje.
A uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się tym razem na boisku szkolnym w składzie przerzedzonym nieco - co oczywiste, bo przecież odeszły od nas wcześniej klasy maturalne i klasy absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej.
Z uroczystości pożegnania „starego” mamy dla was nade wszystko informacje o naszych najlepszych - tych, co osiągnęli najwięcej i co jest wyrażone w liczbach. Naszą najlepszą w tym roku szkolnym jest Beata Męzik, uczennica naszego liceum ogólnokształcącego. Za miniony rok szkolny Beata osiągnęła średnią ocen 5,43. Beata z mocy decyzji naszej Rady Pedagogicznej została kandydatką do stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2012/2013. Gratulacje dla Beaty!

Pośród techników najwyższą średnią osiągnęły dwie osoby – Honorata Leszczyna z I TE+TL oraz Krzysztof Psiuch z III TI. Oboje uzyskali średnią ocen 5,07.
Kandydatem do stypendium Prezesa Rady Ministrów został Krzysiek Psiuch. Gratulujemy!
K.Jagielski