baner 1920

Biblioteka

Biblioteka szkolna jest pracownią interdyscyplinarną, ośrodkiem informacji dla uczniów, nauczycieli i rodziców, ośrodkiem edukacji czytelniczej i informacyjnej oraz jednym z ogniw ogólnokrajowej sieci bibliotecznej. Służy realizacji programu nauczania i wychowania oraz przygotowuje uczniów do korzystania z innych bibliotek i ośrodków informacji.

Pracownia dysponuje bogatym księgozbiorem podręcznym, lekturami szkolnymi, literaturą popularnonaukową, czasopismami i prasą codzienną. Uczniowie mogą swobodnie korzystać z czytelni multimedialnej, będącej częścią integralną biblioteki.

Biblioteka szkolna czynna  jest we wszystkie dni nauki szkolnej, od godz. 8.00. do 17.00

Nauczyciele bibliotekarze
Mgr Beata Pluta
mgr Agnieszka Detka
mgr Dorota Cybulska
mgr Małgorzata Rokosa

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8:00 - 16:00
sob. - 8:00 - 14:00
Telefon:

jbr

Informacja

Witryna naszej Szkoły jest w trakcie dużych zmian. Wreszcie będzie można bez problemów przeglądać stronę na komórkach i tabletach.