Internet to więcej niż zabawa. To Twoje życie
{slimbox single images/stories/news_2010_11/62/dbi1.jpg,images/stories/news_2010_11/62/min.jpg, II TI - scenka - oto całe zło z Internetu; images/stories/news_2010_11/62/dbi2.jpg,images/stories/news_2010_11/62/min.jpg, Pani sierżant Alina Borkowska;images/stories/news_2010_11/62/dbi3.jpg,images/stories/news_2010_11/62/min.jpg, Jestem oszust z Internetu; images/stories/news_2010_11/62/dbi4.jpg,images/stories/news_2010_11/62/min.jpg, W małej sali gimnastycznej komplet; images/stories/news_2010_11/62/dbi5.jpg,images/stories/news_2010_11/62/min.jpg, Pani Dyrektor Anna Nowicka }
Pod takim hasłem obchodziliśmy dzisiaj, 8 lutego 2011, Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku na "zajęcia z bezpiecznego Internetu"  zaprosiła  nas klasa II TI z wychowawczynią, panią Marzeną Bąk a zajęcia przeprowadzono w małej sali gimnastycznej.
Klasa II TI zaprosiła na zajęcia również panią sierżant sztabową Alinę Borkowską z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku a uczestniczyła w nich również pani dyrektor Anna Nowicka.
Tegoroczne hasło Dnia Bezpiecznego Internetu  ma zwrócić  uwagę na to, jaki wpływ ma na nasze życie Internet i jakie możemy ponosić z tego powodu konsekwencje. I to nierzadko dramatyczne konsekwencje, które mogą zaciążyć negatywnie na naszym życiu.
Ważnym punktem zajęć było wystąpienie pani sierżant Borkowskiej, a koledzy z II TI   w sugestywny sposób dostarczyli nam   istotną dawkę wiedzy na m. in. temat  cyberprzemocy. Były więc filmiki odtwarzane na ekranie i scenki związane tematycznie z użytkowaniem Internetu. A Mateusz Wieczorek z III TI zaprezentował specjalnie przygotowaną przez siebie piosenkę. Zajęcia zakończyły się przypomnieniem zasad, jakimi powinniśmy się kierować korzystając z Internetu.
Autorem  zdjęć z tych zajęć jest Kamil Kłysiński z I TI.
Do wiadomości podała Marzena Bąk