Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.   

001m

BAJKOWY SALON FRYZUR” podczas XI PIKNIKU SPORTOWO – REKREACYJNEGO w KŁOBUCKU – ZAGÓRZU

W odpowiedzi na zaproszenie do współpracy, przy realizacji XI PIKNIKU SPORTOWO – REKREACYJNYEGO na OSIEDLOWYM PLACU ZABAW  w KŁOBUCKU -  ZAGÓRZU, w sobotę 16 września 2017 r. wystawiliśmy profesjonalne stoisko fryzjerskie: „BAJKOWY SALON FRYZUR”.

Propozycje wykonywania fryzur dla najmłodszych zaoferowało Technikum Usług Fryzjerskich z Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku, ul. Zamkowa 6.

 

Uczennice z klasy IV Technikum Usług Fryzjerskich (Małgorzata Jankowska, Justyna Rosak, Emilia Siwek i Monika Szczęsna), pod opieką nauczyciela mgr Zofii Zimmermann, stylizowały milusińskich zgodne z najnowszymi trendami mody dziecięcej. Mistrzynie nożyczek kunsztownie czesały i fantazyjnie koloryzowały imprezowe fryzury pociech. Feerię barw we włosach komponowano z artystycznym malowaniem twarzy.

Wybór zabiegów poprzedzany był szczegółowymi konsultacjami. Znamion profesjonalnego modelingu nadawała mini – sesja zdjęciowa, wykonywana przez fotoreporterów na zakończenie stylizacji. Maluchy przed obiektywem prezentowały się z wielkim zaangażowaniem i nieskrywaną satysfakcją. Zainteresowanie bajkowymi wizualizacjami  cieszyło się ogromną popularnością, dzieci stylizowano od godz. 1400  aż  do zmierzchu.

Magii, fryzjerskiej ofercie dla dzieci, dodawała forma plenerowej aranżacji „BAJKOWEGO SALONU FRYZUR”, polegająca m.in. na zastosowaniu wielu atrakcyjnych elementów dekoracji wykonanych w formatach: 2D i 3D.
Współpraca z organizatorami XI PIKNIKU okazała się niezwykle inspirująca, a atmosfera imprezy, wbrew aurze, znakomita.

Do wiadomości podała Zofia Zimmermann
 
Info o szkole
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
im. Jana Kilińskiego
ul. Zamkowa 6 
42-100 KŁOBUCK »» 
tel./fax: 34-3172231; 3173690
adres
BIP
 facebook logo
Profile kształcenia
profile

Klasy LO Nr 1
•politechniczna
•humanistyczna
•strażacka
•ogólnopolicyjna
•biologiczno-chemiczna

Klasy
Technikum Nr 1

•technik budownictwa
•technik ekonomista
•technik informatyk
•technik logistyk
•technik mechanik
-profil CNC
•technik pojazdów
samochodowych
•technik grafiki
i poligrafii cyfrowej
•technik żywienia
i usług
gastronomicznych
•technik usług fryzjerskich

edukacja ogólopolicyjna
lub pożarnicza
w w/w zawodach


Branżowa
Szkoła
I Stopnia Nr 1

•kucharz
•ślusarz
•mechanik pojazdów
samochodowych
•monter zabudowy
i robót
wykończeniowych
w budownictwie

Nasze witryny
Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy
tit_europdrewbedmojafirma 
sbiPolsko-Niemiecka Współpraca Młodzieżyebssbp 
ssj_tak szk_klasa_tak sasp_tak sus_tak szmarz_tak  przyj_szkola  tramwaj
edukacja_filmowa  comenius_tak  leonardo_tak  scholaris_tak szansa_tak szk_przed_taklap_tak
milosz