BAJKOWY SALON FRYZUR” podczas XI PIKNIKU SPORTOWO – REKREACYJNEGO w KŁOBUCKU – ZAGÓRZU

W odpowiedzi na zaproszenie do współpracy, przy realizacji XI PIKNIKU SPORTOWO – REKREACYJNEGO na OSIEDLOWYM PLACU ZABAW  w KŁOBUCKU -  ZAGÓRZU, w sobotę 16 września 2017 r. wystawiliśmy profesjonalne stoisko fryzjerskie: „BAJKOWY SALON FRYZUR”.

Propozycje wykonywania fryzur dla najmłodszych zaoferowało Technikum Usług Fryzjerskich z Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku, ul. Zamkowa 6.

 Uczennice z klasy IV Technikum Usług Fryzjerskich (Małgorzata Jankowska, Justyna Rosak, Emilia Siwek i Monika Szczęsna), pod opieką nauczyciela mgr Zofii Zimmermann, stylizowały milusińskich zgodne z najnowszymi trendami mody dziecięcej. Mistrzynie nożyczek kunsztownie czesały i fantazyjnie koloryzowały imprezowe fryzury pociech. Feerię barw we włosach komponowano z artystycznym malowaniem twarzy.

Wybór zabiegów poprzedzany był szczegółowymi konsultacjami. Znamion profesjonalnego modelingu nadawała mini – sesja zdjęciowa, wykonywana przez fotoreporterów na zakończenie stylizacji. Maluchy przed obiektywem prezentowały się z wielkim zaangażowaniem i nieskrywaną satysfakcją. Zainteresowanie bajkowymi wizualizacjami  cieszyło się ogromną popularnością, dzieci stylizowano od godz. 1400  aż  do zmierzchu.

Magii, fryzjerskiej ofercie dla dzieci, dodawała forma plenerowej aranżacji „BAJKOWEGO SALONU FRYZUR”, polegająca m.in. na zastosowaniu wielu atrakcyjnych elementów dekoracji wykonanych w formatach: 2D i 3D.
Współpraca z organizatorami XI PIKNIKU okazała się niezwykle inspirująca, a atmosfera imprezy, wbrew aurze, znakomita.

Do wiadomości podała Zofia Zimmermann