Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.   

01_mW Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku odbyła się uroczysta gala podsumowująca zmagania szkół za 2016 / 2017 r. o tytuł najbardziej usportowionej szkoły powiatu kłobuckiego.
Nasze uczennice i nasi uczniowie dzielnie rywalizujący w lekkoatletyce, piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, halowej piłce nożnej i tenisie stołowym zwyciężyli we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych.

 

        Obecni byli nauczyciele wychowania fizycznego oraz dyrektorzy najlepszych w kategorii dziewcząt i chłopców:  6 szkół podstawowych ( I miejsce: dziewczęta ze szkoły podstawowej  w Ostrowach i chłopcy ze szkoły podstawowej nr 1 w Kłobucku ), 6 gimnazjów ( I miejsce: dziewczęta z Kłobucka i chłopcy z Krzepic ) oraz 4 szkół ponadgimnazjalnych ( I miejsce: dziewczęta i chłopcy z ZS Nr 1 ) których dyplomami, pucharami i sprzętem sportowym dekorowali: starosta kłobucki Henryk Kiepura, członek zarządu powiatu kłobuckiego Krzysztof Nowak, naczelnik oświaty, kultury i sportu Joanna Kulejewska, naczelnik wydziału organizacyjnego Zbigniew Zych, wiceprzewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS Wiesław Drab, sekretarz gminy Opatów Jerzy Szyja, radny Kłobucka Tomasz Kasprzyk oraz dyrektorzy szkół – laureatów szkolnej gali: Anna Nowicka, Aleksandra Klimza, Gabriela Kluba, Paweł Kotkowski, Grzegorz Mastalerz, Mariusz Polus, Dariusz Bednarski i Grzegorz Zmorek oraz prowadzący uroczystość przedstawiciele Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Dariusz Wojnowski i Grzegorz Garbaciak

 

     W imieniu naszej szkoły puchary, dyplomy i nagrody odebrali nauczyciele wychowania fizycznego Piotr Borowski i Michał Szczypior. Na wspólne sukcesy młodzieży w naszej szkole pracowali wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego: Alicja Borowczyk-Szymanek, Dorota Szymczyńska, Piotr Borowski, Wojciech Grzybowski, Michał Kalke, Witold Morawski, Mariusz Nicia, Michał Szczypior i Grzegorz Garbaciak.
      O kształtowaniu postaw prozdrowotnych, krzewieniu zasady fair play, roli aktywności fizycznej w życiu młodego człowieka wspominali w przemówieniach zaproszeni goście dziękując nauczycielom wychowania fizycznego za solidną pracę i poświęcenie na zajęciach sportowych SKS oraz w sekcjach i klubach sportowych. Sprawozdanie z rocznej działalności Szkolnego Związku Sportowego oraz problematykę sportu szkolnego omówił przewodniczący SZS Dariusz Wojnowski. Uroczystą Galę uświetnił występ zespołu muzycznego EMKI Band składający się z uczniów i absolwentów Zespołu Szkół z Ostrów nad Okszą.

      Obecni  Byli także przedstawiciele regionalnych i lokalnych mediów i portali internetowych, na bieżąco publikujący fotorelacje ze szkolnych przedsięwzięć sportowych.
01_a
02_a
03_a
Do wiadomości podał Grzegorz Garbaciak
 
Info o szkole
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
im. Jana Kilińskiego
ul. Zamkowa 6 
42-100 KŁOBUCK »» 
tel./fax: 34-3172231; 3173690
adres
BIP
 facebook logo
Profile kształcenia
profile

Klasy LO Nr 1
•politechniczna
•humanistyczna
•strażacka
•ogólnopolicyjna
•biologiczno-chemiczna

Klasy
Technikum Nr 1

•technik budownictwa
•technik ekonomista
•technik informatyk
•technik logistyk
•technik mechanik
-profil CNC
•technik pojazdów
samochodowych
•technik grafiki
i poligrafii cyfrowej
•technik żywienia
i usług
gastronomicznych
•technik usług fryzjerskich

edukacja ogólopolicyjna
lub pożarnicza
w w/w zawodach


Branżowa
Szkoła
I Stopnia Nr 1

•kucharz
•ślusarz
•mechanik pojazdów
samochodowych
•monter zabudowy
i robót
wykończeniowych
w budownictwie

Nasze witryny
Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy
tit_europdrewbedmojafirma 
sbiPolsko-Niemiecka Współpraca Młodzieżyebssbp 
ssj_tak szk_klasa_tak sasp_tak sus_tak szmarz_tak  przyj_szkola  tramwaj
edukacja_filmowa  comenius_tak  leonardo_tak  scholaris_tak szansa_tak szk_przed_taklap_tak
milosz