Uczniowie z IITI uzyskali certyfikat Cisco
min_2Nasza szkoła w 2012 roku uzyskała status Lokalnej Akademii Sieciowej CISCO. Posiadamy instruktora z uprawnieniami do prowadzenia szkoleń w zakresie kursu IT Essentials. Certyfikat IT Essentials to międzynarodowy dokument potwierdzający umiejętności zawodowe. Certyfikat honorowany jest na całym świecie, potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems.
Uczniowie klasy II Technikum informatycznego mogli w roku szkolnym 2016/2017 bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie zakończyło się egzaminem końcowym. Dnia 12 czerwca wicedyrektor Marek Nogaj wręczył uczniom certyfikaty ukończenia kursu IT Essentials Software and Hardware, którym będą mogli pochwalić się w CV przy poszukiwaniu pracy w zawodzie informatyka.
Od września 2017r. w szkoleniu weźmie udział obecna klasa ITI.

Do wiadomości podała Instruktor Akademii Cisco p. Iwona Rykała