NASI OD KILKU LAT NIEPOKONANI...
min_1Wczoraj (w CKZiU w Częstochowie) odbyły się eliminacje międzyszkolne konkursu wiedzy o bhp w budownictwie organizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach... Konkurs odbywa się od ponad 10 lat i zawsze nasza szkoła znajduje się w czołówce... W tym roku reprezentowali nas uczniowie kl.IITB, a walczyli z uczniami szkól z Częstochowy, Lublińca i Zawiercia. Zwycięska drużyna (Przemysław Wrześniak i Adrian Komor) jadą na finał konkursu do Bytomia. Druga drużyna z naszej szkoły (Wiktor Krysiak i Kacper Sośniak ) zajęła czwarte miejsce. Dodatkowym sukcesem jest osiągnięcie przez Przemysława Wrześniaka bardzo wysokiego wyniku (21/25 punktów), który kilkukrotnie był podkreślany przez Komisję. Uczniów do konkursu przygotowuje Justyna Jelonek.

Do wiadomości podała p. J. Jelonek